Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom

Pustynia, podkarpackie

  • 649 000 zł
  • 91,98 m²
  • 7 055,88 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Danik-...

Skontaktuj się

Dom

Pustynia, podkarpackie

zaktualizowane:
6 maja 2026

649 000 zł

91,98 m²

7 055,88 zł/m²

Dom

Zaktualizowane: 6 maja 2026

649 000 zł 91,98 m² 7 055,88 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
533 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

533 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 649 000 zł (7 055,88 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Pustynia)
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 91,98 m², 3 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: do wykończenia
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2026
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Działka: 533 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Źródło: biuro nieruchomości: SPEKTRUM Nieruchomości, zaktualizowane: 06.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 94/6976/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom parterowy w miejscowości Pustynia na granicy z Dębicą

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Pustynia, tuż przy granicy z Dębicą. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój i komfort życia w otoczeniu zieleni, z jednoczesnym szybkim dostępem do infrastruktury miejskiej. (...)

Agent

Katarzyna Danik-Bieda

728 222...

728 222 877

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości